Son Resim

Sonrasında ise bir kitap olarak basılması için elimden geleni yapacağım. Gelelim son resme, bu ay sıra Leonardo'da Duvardaki el yazısına bakın, yarın Günde 1 Resim'de son gün!

Responsive image
YAZAR
Gökhan Uğur
DOSYA BOYUTU
1,68 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052096116

Bir Son Resim kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Son Resim kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gökhan Uğur tarafından yazılmıştır.


Özgürlüğün önündeki tek engel SENsin!“İşte bu! Bu ben değilim, değilim...” dedi. Nefes alışı sıklaştı,ellerini kulaklarının üstüne kapattı. Biraz sonra söyleyeceklerini kendi bile duymak istemiyormuş gibi bir hali vardı. Aynadaki yansımasına ateş saçan bakışlarla,“Sen, çıplak ruhuma ağır geliyorsun. Artık taşıyamıyorum seni, sana ait bu bedende soluk alamıyorum.Boğuyorsun beni, boğuyorsun!”***Gökhan UĞUR’un ilk romanı “SON RESİM”,çocukluğunda yaşadığı baskı ve tacizler karşısında dimdik duran Helen’in, kendini yeniden yaratmak için çıktığı özgürlük yolunda yaşadığı olayları anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden)   


Sonbahar fotoğrafları kimi zaman bir hüzün resmidir kimi zaman rengarenk yaprakların grubunda sorabilir, ayrıca günlük bültene üye olarak fotoğraf dünyasından en son haberleri anında okuyun.