Son Resim

Son dakika Resim haberlerini buradan takip edebilirsiniz. Resim ve müzik yetenek alanlarında bireysel değerlendirmeye alınacak öğrenciler, illerde kurulan komisyonlar tarafından değerlendirildi.

Responsive image
YAZAR
Gökhan Uğur
DOSYA BOYUTU
5,51 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052096116

PDF formatında Son Resim. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Son Resim kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Özgürlüğün önündeki tek engel SENsin!“İşte bu! Bu ben değilim, değilim...” dedi. Nefes alışı sıklaştı,ellerini kulaklarının üstüne kapattı. Biraz sonra söyleyeceklerini kendi bile duymak istemiyormuş gibi bir hali vardı. Aynadaki yansımasına ateş saçan bakışlarla,“Sen, çıplak ruhuma ağır geliyorsun. Artık taşıyamıyorum seni, sana ait bu bedende soluk alamıyorum.Boğuyorsun beni, boğuyorsun!”***Gökhan UĞUR’un ilk romanı “SON RESİM”,çocukluğunda yaşadığı baskı ve tacizler karşısında dimdik duran Helen’in, kendini yeniden yaratmak için çıktığı özgürlük yolunda yaşadığı olayları anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden)   


Resim yükle ve süresiz sakla. Bir resim dosyası seçin: (Sadece .gif, .jpg, .png). Dosyaları seç… Son Yazılar. Çocuğun Okulda Başarılı Olması İçin Yapılması Gerekenler.