Son Resim

17.52 TL. Artık taşıyamıyorum seni sana ait bu bedende soluk alamıyorum.Boğuyorsun beni boğuyorsun!"***Gökhan UĞUR'un ilk romanı "SON RESİM".

Responsive image
YAZAR
Gökhan Uğur
DOSYA BOYUTU
4,70 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052096116

Bir Son Resim kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Son Resim kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gökhan Uğur tarafından yazılmıştır.


Özgürlüğün önündeki tek engel SENsin!“İşte bu! Bu ben değilim, değilim...” dedi. Nefes alışı sıklaştı,ellerini kulaklarının üstüne kapattı. Biraz sonra söyleyeceklerini kendi bile duymak istemiyormuş gibi bir hali vardı. Aynadaki yansımasına ateş saçan bakışlarla,“Sen, çıplak ruhuma ağır geliyorsun. Artık taşıyamıyorum seni, sana ait bu bedende soluk alamıyorum.Boğuyorsun beni, boğuyorsun!”***Gökhan UĞUR’un ilk romanı “SON RESİM”,çocukluğunda yaşadığı baskı ve tacizler karşısında dimdik duran Helen’in, kendini yeniden yaratmak için çıktığı özgürlük yolunda yaşadığı olayları anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden)   


Son zamanlarda aldıkları kararlarla okurlarını şaşırtan Playboy dergisi, şimdi de onları mutlu etmeye karar vermiş! Karşınızda Playboy'a göre güzellikleriyle Instagram'da fırtınalar estiren...