Sür Ve Yel

Survey.com's crowdsourced workforce and mobile data collection technology give businesses a new way to measure and improve their retail execution.

Responsive image
YAZAR
Erdal Büyükçakmak
DOSYA BOYUTU
3,74 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053062196

PDF formatında Sür Ve Yel. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sür Ve Yel kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Şu an ne yaptığını sanıyorsun? Sana diyorum, bizzat sana: Ne yaptığını sanıyorsun? Bir kitabın arka kapağını inceleyip kitap hakkında fikir sahibi olacağını mı düşünüyorsun gerçekten? Yoksa bir kitabevinde gezinip, kitap arkalarını okuyarak entelektüel görünmek istemekten mi ibaret yaptığın? Yo, dostum yo! Bir kitabı okumadan o kitabı anlayamazsın. Özetini okumak da çözüm değil. “Ya, ama nasıl karar vereceğim okuyup okumamaya” ya da “okuyayım mı bu kitabı” gibi söylemler mi geldi aklına? Ne yap biliyor musun: Kitabın son cümlesini oku, tatmin olmadıysan kitabın tamamını oku! Eğer kitabı okuyup bitirdiysen son bir sözüm var: Hapı yuttuysan patlamasını bekle! (Tanıtım Bülteninden)   


İnsanın ve sığırın böyle sureti vardır. Sığırın 'sür'ü ölüm esnasın- da ayrılır ve ahirete yerleşir. Anahtar kelimeler: Şamanizm, Teleüt, ruh, kut, yula, tın, üzüt, süne, sür, yel-sal