Sür Ve Yel

How many feet [survey] in 1 el? The answer is 2.263775. You can view more details on each measurement unit: feet [survey] or el The SI base unit for length is the metre.

Responsive image
YAZAR
Erdal Büyükçakmak
DOSYA BOYUTU
10,96 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053062196

PDF formatında Sür Ve Yel. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sür Ve Yel kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Şu an ne yaptığını sanıyorsun? Sana diyorum, bizzat sana: Ne yaptığını sanıyorsun? Bir kitabın arka kapağını inceleyip kitap hakkında fikir sahibi olacağını mı düşünüyorsun gerçekten? Yoksa bir kitabevinde gezinip, kitap arkalarını okuyarak entelektüel görünmek istemekten mi ibaret yaptığın? Yo, dostum yo! Bir kitabı okumadan o kitabı anlayamazsın. Özetini okumak da çözüm değil. “Ya, ama nasıl karar vereceğim okuyup okumamaya” ya da “okuyayım mı bu kitabı” gibi söylemler mi geldi aklına? Ne yap biliyor musun: Kitabın son cümlesini oku, tatmin olmadıysan kitabın tamamını oku! Eğer kitabı okuyup bitirdiysen son bir sözüm var: Hapı yuttuysan patlamasını bekle! (Tanıtım Bülteninden)   


Sür Ve Yel.