Sür Ve Yel

SÜR VE YEL kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ERDAL BÜYÜKÇAKMAK kitapları ve İkinci Adam Yayınları 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 5 milyon kitap NadirKitap.com'da.

Responsive image
YAZAR
Erdal Büyükçakmak
DOSYA BOYUTU
4,59 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053062196

Bir Sür Ve Yel kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sür Ve Yel kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Erdal Büyükçakmak tarafından yazılmıştır.


Şu an ne yaptığını sanıyorsun? Sana diyorum, bizzat sana: Ne yaptığını sanıyorsun? Bir kitabın arka kapağını inceleyip kitap hakkında fikir sahibi olacağını mı düşünüyorsun gerçekten? Yoksa bir kitabevinde gezinip, kitap arkalarını okuyarak entelektüel görünmek istemekten mi ibaret yaptığın? Yo, dostum yo! Bir kitabı okumadan o kitabı anlayamazsın. Özetini okumak da çözüm değil. “Ya, ama nasıl karar vereceğim okuyup okumamaya” ya da “okuyayım mı bu kitabı” gibi söylemler mi geldi aklına? Ne yap biliyor musun: Kitabın son cümlesini oku, tatmin olmadıysan kitabın tamamını oku! Eğer kitabı okuyup bitirdiysen son bir sözüm var: Hapı yuttuysan patlamasını bekle! (Tanıtım Bülteninden)   


How many feet [survey] in 1 el? The answer is 2.263775. You can view more details on each measurement unit: feet [survey] or el The SI base unit for length is the metre.