Travma

Travma canlı üzerinde beden ve ruh açısından önemli ve etkili yaralanma belirtileri bırakan yaşantı, bir doku ya da organın yapısını ya da biçimini bozan ve dıştan mekanik bir etki sonucu oluşan yerel yara...

Responsive image
YAZAR
Wulf Dorn
DOSYA BOYUTU
7,62 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052993439

PDF formatında Travma. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Travma kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


 Biz her yerdeyiz.Artik kurallari biz koyacağiz.Gelecek bizim.  Laura schrader ıssız bir dağ yolunda, kaza yapmış bir araçtan kurtarılır. Aracın bagajında kafatası parçalanmış bir çocuk cesedi bulunmaktadır. Dahası, kazanın gerçekleştiği bölgeye yakın bir köyün tüm sakinleri aniden ortadan kaybolmuştur. Birbiriyle bağlantılı bu olayları inceleyen psikolog robert winter ve emniyet güçleri büyük bir bilmeceyle karşı karşıya kalır çünkü yaşadığı travmayı atlatamayan laura schrader’in köyde olanlarla ilgili ilk ifadesi hayal ürünü gibi görünmektedir. Laura başına gelenleri robert winter’e anlattıkça ve köyde arama başlatan polis kanıtlara ulaştıkça bu kâbustan uyanmak daha da imkânsızlaşır… “psikolojik gerilimin yeni ustası!”-Elle france - “wulf dorn, okuyucusunun kalp atışlarını nasıl hızlandıracağını çok iyi biliyor.”-La repubblica- (Tanıtım Bülteninden)   


Yaşanmış bir trafik kazası, bir doğal afet (deprem, sel, vb.), taciz, daha zorlayıcı bir yaşantı, onbeş yıllık evlilikte atılmış ilk tokatta travmaya bir örnek oluşturabilmektedir. Travma Zeminleri ve Tepkiler.