Muzaffer Çok Kızar Valla

Anasayfa Muzaffer Çok Kızar Valla. Kargo BEDAVA. %30 Muzaffer Çok Kızar Valla Şule Yayınları 15.00 TL 10.50 TL.

Responsive image
YAZAR
Hilal Karaman
DOSYA BOYUTU
10,81 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052021293

PDF formatında Muzaffer Çok Kızar Valla. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Muzaffer Çok Kızar Valla kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Turgut’un kolları, rahat vermiyor dallara. Yine ağaca asmış kendini. Cılız vücudu sağa sola savruluyor. Sigaramın külünü silkeliyorum. Deminki rezillikten sonra, bu yaptığına şaşırmıyorum. Merdivenle ağaca çıkıp ayaklarından kavrarken yan komşumuz Hasan’ı çağırmadığıma şaşırıyor. İpin ucunda çırpınırken harekete geçeceğime güvenen bir rahatlık var halinde. O kadar gürültü çıkardı ki bahçeye giderken, bir bağırmadığı kaldı, “Bak yine asacağım kendimi,” diye. MuzafferÇok Kızar Valla, hayatın kendisi gibi öykülere kucak açıyor; gülmek ve ağlamak kol kola gezerken hangisine sığı- nacağına karar veremiyor okur. Gücünü yalınlıktan alan öyküler, bir yandan tebessüm ettirirken öte yandan vicdanın sesine dayıyor kulağını. (Tanıtım bülteninden)   


11.25 TL. Muzaffer Çok Kızar Valla, hayatın kendisi gibi öykülere kucak açıyor; gülmek ve ağlamak kol kola gezerken hangisine sığınacağına kararr veremiyor okur.