Muzaffer Çok Kızar Valla

Muzaffer Çok Kızar Valla kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Hilal Karaman kitapları ve Şule Yayınları 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 5 milyon kitap NadirKitap.com'da.

Responsive image
YAZAR
Hilal Karaman
DOSYA BOYUTU
6,50 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052021293

Bir Muzaffer Çok Kızar Valla kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Muzaffer Çok Kızar Valla kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Hilal Karaman tarafından yazılmıştır.


Turgut’un kolları, rahat vermiyor dallara. Yine ağaca asmış kendini. Cılız vücudu sağa sola savruluyor. Sigaramın külünü silkeliyorum. Deminki rezillikten sonra, bu yaptığına şaşırmıyorum. Merdivenle ağaca çıkıp ayaklarından kavrarken yan komşumuz Hasan’ı çağırmadığıma şaşırıyor. İpin ucunda çırpınırken harekete geçeceğime güvenen bir rahatlık var halinde. O kadar gürültü çıkardı ki bahçeye giderken, bir bağırmadığı kaldı, “Bak yine asacağım kendimi,” diye. MuzafferÇok Kızar Valla, hayatın kendisi gibi öykülere kucak açıyor; gülmek ve ağlamak kol kola gezerken hangisine sığı- nacağına karar veremiyor okur. Gücünü yalınlıktan alan öyküler, bir yandan tebessüm ettirirken öte yandan vicdanın sesine dayıyor kulağını. (Tanıtım bülteninden)   


Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Muzaffer Çok Kızar Valla Muzaffer Çok Kızar Valla. Şule Yayınları. 9.11.