Kurtlar Hangi Kuzuları Yerler?

Kargo dahil en ucuz9,15 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. Kurtlar Hangi Kuzuları Yerler? 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 06:37idefix.

Responsive image
YAZAR
Süleyman Köymen
DOSYA BOYUTU
7,57 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056385834

Kurtlar Hangi Kuzuları Yerler? harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Süleyman Köymen. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Süleyman Köymen'den Kurtlar Hangi Kuzuları Yerler? kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Sosyete boşanmalarını, çapkın zina davalarını, hışırdayan etekleri, canlı, zevkli parfümleri, hovarda kadın bakışlarını, kendilerini güçlü sanan, bazen de hafif boynuzlu şık beylerin nekes veya cömert cüzdanlarını, sıcak, kabul, ümit ve hayalleri bir tarafa iterek sırtımda ceza kanunu, heybemde ceza hukuku, kendimi köylere dağlara, cinayetlere, kan gütmelerin ortasına, Anadolu topraklarına, yoksul mezarlara, iyi, güzel, çirkin, mert ve namert insanların ciğerlerine attım... (Tanıtım bülteninden)   


Süleyman Köymen. ... Sosyete boşanmalarını, çapkın zina davalarını, hışırdayan etekleri, canlı, zevkli parfümleri, hovarda kadın bakışlarını, kendilerini güçlü sanan...