YAZAR
Ersin Kılıç
DOSYA BOYUTU
10,79 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056680380

PDF formatında Cedric'in 21 Günü. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Cedric'in 21 Günü kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


O an beynim çalışma kararı aldı ve günün en mantıklı sorusunu sordu: 'Eve neyle gideceksin?'İşte beynim tek kullanımlık mantık hakkını doldurmuştu ve mantıksızlık sınırlarımı zorlamaya başladı. Önce yola bi çıkayım dedim. Artık otobüs, minibüs, taksi Allah ne verdiyse binecektim. Aklıma nedense hiç otogarda boş bekleyen taksiler gelmemişti.Yola çıktım. Karşıdan karşıya geçerken, otobüs durağına yirmi metre mesafedeki şantiyenin önünde bir anormalliği fark ettim. Mini etekli, derin dekolteli bir bayan yola çıkmış bacağını sallıyordu. Sonra dikkatli bakınca onun bir bayan olmadığını fark ettim.Çocukluğumun abilerinin nasihatleri gelmişti aklıma. Jilet atarlar, paranı alırlar ve daha neler neler...Korku bedenimi sararken beynim sıradaki mantıksızlığı sahaya sürdü. 'Durağa geç ve bekle!..' (Tanıtım Bülteninden)   


20.46 TL. İşte beynim tek kullanımlık mantık hakkını doldurmuştu ve mantıksızlık sınırlarımı zorlamaya başladı. Önce yola bi çıkayım dedim. Artık otobüs, minibüs, taksi Allah ne verdiyse binecektim.