İkramlık Sevgi

İkramlık Sevgi yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İkramlık Sevgi kitabına benzeyen kitaplar. Sana gelen biri sevgisini, yüreğini ve kokusunu ikram edip gider.

Responsive image
YAZAR
Bilal Karaaslan
DOSYA BOYUTU
1,10 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059821292

PDF formatında İkramlık Sevgi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İkramlık Sevgi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Sana gelen biri sevgisini, yüreğini ve kokusunu ikram edip gider. Bütün bunlar var ile yok olmaya eş değerdir.O, sanki hiçbir şey olmamış, yaşanmamış gibi eski hayatına kaldığı yerden devam ederken geride bıraktığı kişi de onun acısıyla kalır ve öylece yaşamaya devam eder.Sevginin lezzetini yaşarken bir anda acıyı yaşamak insanı en iç yanı olan kalbinden yaralar.Acı ve aşk, insanı kalbinden yakar.Sevmekte aşk da vardır acı da.  (Tanıtım Bülteninden)   


İkramlık Sevgi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Sana gelen biri sevgisini, yüreğini ve kokusunu ikram edip gider. Bütün bunlar var ile yok olmaya eş değerdir.