Kurt Ali

Our passion and enthusiasm is channelled into creating new options for the bathroom as a living space. Ali Kurt adlı kullanıcının yazıları ve aktiviteleri.

Responsive image
YAZAR
Abdullah Dur
DOSYA BOYUTU
5,80 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052963852

PDF formatında Kurt Ali. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kurt Ali kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


1800’lü yıllarda İsviçre’nin küçük bir dağ kasabasında doğan marangoz bir gencin çalışmak için gittiği Fransa’da yaşadığı olaylar onu derin bir arayışın içine iter. Geçmişi ve geleceği ile sürekli bir hesaplaşma içerisinde olan genç marangoz kendisini bir anda 1800’lü yılların ortalarında Türkiye’de, Giresun’unsahil kasabası olan Tirebolu’da bulur.Bir Osmanlı Paşasının konağında o eve ait birisi gibi yaşamaya başlar. Bir anda Türk olmuştur. İsmi bile artık bir Türk ismidir…Hiç ummadığı bir andabir aşkın içine düşünce hayatı değişir ve yıllar sonra bambaşka ilişkiler, geçmişin derinliklerindeki gizli izlerortaya çıkar… (Tanıtım Bülteninden)   


Kariyer sayfasında Ali Kurt isimli futbolcunun sezon bazında takımının yer almış olduğu turnuvalardaki maç, gol, asist, sarı kart, kırmızı kart, oyuna girme, oyundan alınma...