Kurt Ali

çok ilginç benim ali kurt'um ise başka ve onun da farklı bir hikayesi var. sırtından bıçaklanınca, babası tarafından getirildiği bu şehirde 'rosen ali' ismiyle tüm şehrin tanıdığı bir insana dönüşüyor...

Responsive image
YAZAR
Abdullah Dur
DOSYA BOYUTU
9,96 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052963852

Bir Kurt Ali kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kurt Ali kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Abdullah Dur tarafından yazılmıştır.


1800’lü yıllarda İsviçre’nin küçük bir dağ kasabasında doğan marangoz bir gencin çalışmak için gittiği Fransa’da yaşadığı olaylar onu derin bir arayışın içine iter. Geçmişi ve geleceği ile sürekli bir hesaplaşma içerisinde olan genç marangoz kendisini bir anda 1800’lü yılların ortalarında Türkiye’de, Giresun’unsahil kasabası olan Tirebolu’da bulur.Bir Osmanlı Paşasının konağında o eve ait birisi gibi yaşamaya başlar. Bir anda Türk olmuştur. İsmi bile artık bir Türk ismidir…Hiç ummadığı bir andabir aşkın içine düşünce hayatı değişir ve yıllar sonra bambaşka ilişkiler, geçmişin derinliklerindeki gizli izlerortaya çıkar… (Tanıtım Bülteninden)   


ALİ KURT ile ilgili tüm haberleri ve son dakika ALİ KURT haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.505 ali kurt haberi bulunmuştur.