Nasıl Yapmalı?-Tek Cilt

Limon cilt beyazlatıcı en etkili maddelerdendr. 2-3 dakika boyunca koyu bölgelere bu lapa ile masaj yapın. Dirsek Kararması Nasıl Geçer? Suna Dumankaya'dan Kesin Çözümler Tıklayınız.

Responsive image
YAZAR
Nikolay Çernişevski
DOSYA BOYUTU
3,60 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9789752416178

Bir Nasıl Yapmalı?-Tek Cilt kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Nasıl Yapmalı?-Tek Cilt kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Nikolay Çernişevski tarafından yazılmıştır.


Yüz yıl sonra Ekim Devrimi ve ardından kurulan iktidarların bozulup çürüdüğü ve yıkıldığı, büyük emek ve özverilerle insanlığa armağan edilen kazanımların emperyalist kapitalist barbarlık eliyle yok edilerek insanın kendine düşman haline getirilmeye çalışıldığı bir çürüme çağında dönüp yeniden Ekime bakmak, onun insanın kendini gerçekleştirmesine yaptığı katkıdan esinlenmenin büyük bir değeri olacağı kanısındayız. Çünkü sosyalizm sadece insanı maddi-ekonomik zincirlerinden kurtarmakla kalmamış aynı zamanda ve bununla bağı içinde yeni bir insan tipinin de müjdesini vermiştir. Ve bu tarihsel serüveni en iyi anlatan şeylerden birinin de edebiyat olduğu su götürmez bir gerçektir.Birçok insanı sosyalizm fikrine yaklaştıran, sosyalizmi kuru bir analiz olmaktan çıkararak kanlı canlı bir tarihsel deneyim halinde kavramasına yol açan devrim romanlarının dönüp dönüp tekrar okunmasının bu nedenle büyük bir önem taşıdığına inanıyoruz. (Tanıtım Bülteninden)   


Dermatoloji Uzmanı olan Dr. Ata Nejat Ertek, günümüzden çok önce bulunan Gülsuyunun cilt üzerinde son derece yararlı olduğunu belirtti. Facebook Hesabınızı Kalıcı olarak silme nasıl yapılır?