Ironman 1-Düello

GolD 720p Rapid 720p Uptobox 720p Openload 720p Netu 720p Vshare 720p Plus Player 720p Openload 720p.

Responsive image
YAZAR
Eoin Colfer
DOSYA BOYUTU
2,76 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053339397

PDF formatında Ironman 1-Düello. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ironman 1-Düello kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Iron Man kostümü de dahil olmak üzere... üzerindeki her şeyi çıkartan Tony Stark, ne kadar yenilmez olabilir ki? TONY STARK, dünya genelinde pek çok şekilde tanınır. Zengin bir iş adamı. Milyarder. Mucit. Dâhi. Ama hepsinden önemlisi, kırmızı-altın rengi zırhıyla bir süper kahraman ve yenilmez Iron Man olmasıyla nam salmıştır.Tony’nin hayranlarının asıl bilmediği şey, çocukluğunda başına ne geldiği ve neden oyuncaklarını bir kenara bırakıp barışı ve düzeni sağlayacak silahlar icat etmeye yöneldiğidir. Parlak kostümünün altında, ne denli büyük acılar barındırdığını kimse bilmez. Ama gösteri devam etmek zorundadır. İnsanlar ondan her zaman güçlü, şık ve enerjik olmasını bekler ve onların” yüzünü asla kara çıkartmamalıdır.Bir reklam kampanyasını yürütmek için, Dublin’deki uluslararası bir ekoloji toplantısına katılan Stark, İrlanda açıklarındaki küçük bir adada, bazı anormallikler olduğunu hisseder. Tony’nin yapay zekâsı Friday, bu konuyu araştırmaması için onu uyarır. Üzerinde sadece savaş zırhının çok hafif bir versiyonu olan parti kostümüyle böyle bir şeye girişmenin ne yeri ne de zamanıdır. Ama tez canlı Tony, bir şekilde oralarda dolanmaya başlar ve asıl parti de işte o zaman başlar. Bu, hiç de alışkın olduğu tarzda bir parti değildir.Artemis Fowl’un çok satan yazarının kaleminden çıkan bu nefes kesici macerada, Tony Stark’ın iç ve dış şeytanlarıyla savaşmasına tanık olacaksınız. (Tanıtım bülteninden)      


İron Man 1 izle, İron Man 1 full izle, İron Man 1 türkçe dublaj izle, İron Man 1 hd izle, Karakteri bundan çok önce çizgi film karakteri olarak da bilinirdi. Filminde oldukça başarılı olan İron Man 1 filmi Çin...