Hayatın Tüh Noktası

Çünkü 'Hayatın Tüh Noktası' hayatın içinden bir kitap. Şehrin tanınan simalarından. Kaleme aldığı 'Hayatın Tüh Noktası' ise kendi kişisel tarihini anlatmaktan ibaret olan mütevazı bir çalışma.

Responsive image
YAZAR
Ayhan Özköroğlu
DOSYA BOYUTU
2,84 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9789944915489

PDF formatında Hayatın Tüh Noktası. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Hayatın Tüh Noktası kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Hayat, süresi senaryo ile alâkalı; kahramanı ölmedikçe devam eden, kimine göre uzun, kimine göre kısa metrajlı bir film. Yani herkes kendi filminin kahramanı, herkes kendi dünyasının olmazsa olmazı sonuçta. Madem ki bir film hayat ve madem ki bizler bu filmin kahramanlarıyız; o zaman film tadında yaşamak gerekmez mi o hayatı?Gülmek ve ağlamak, sevinmek ve üzülmek, sevmek ve sevilmek, insan olmanın doğasından değil mi? Tıpkı doğmak, büyümek, baba olmak, anne olmak, yaşlanmak ve ölmek gibi... İyi olmasa kötü olmaz, keder olmasa sevinç anlam kazanmaz. Zor olmasa kolay nedir ki?Kitaptan bazı başlıklar;- Bu muskayı yapan buraya gelecek- Kabloda elektrik var mı abi?- Aslanlar oteli basmış - Biz cenazeyi çoktan defnettik - Kesin çözüm kobra yağı! - Patolojimiz bozuldu(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 266Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Kent Kitap 


Hayatın Tüh Noktası. Yayın Evi. : Kent Kitap. Madem ki bir film hayat ve madem ki bizler bu filmin kahramanlarıyız o zaman film tadında yaşamak gerekmez mi o hayatı?